top of page

Contactgegevens

 

TM Technics

 

Centrum-Zuid 3024

3530 Houthalen-Helchteren

011 81 40 18

 

Tom Rongé - Zaakvoerder en verkoop

+32 474 47 72 45

tom@tm-technics.be

 

Els Stappers - Zaakvoerder 

+32 474 79 88 81

els@tm-technics.be

Patrick Ramaekers - Projectmanager

+32 476 42 83 37

patrick@tm-technics.be

 

Bart Wolfs - Verkoop

+32 478 64 33 02

bart@tm-technics.be

 

Jean-Paul Degeling - Werkplaatsverantwoordelijke

+32 11 81 40 18

jean-paul@tm-technics.be

Jimmy Bammens - Projectmanager

+32 486 79 97 56

jimmy@tm-technics.be

Dominique Becquevort- Projectmanager

+32 472 35 64 35

dominique@tm-technics.be

  • Facebook Classic

Uw gegevens zijn verzonden!

bottom of page