Contactgegevens

 

TM Technics

 

Centrum-Zuid 3024

3530 Houthalen-Helchteren

 

Tom Rongé - Zaakvoerder en verkoop

+32 474 47 72 45

tom@tm-technics.be

 

Els Stappers - Zaakvoerder 

+32 474 79 88 81

els@tm-technics.be

Patrick Ramaekers - Projectmanager

+32 476 42 83 37

patrick@tm-technics.be

 

Bart Wolfs - Projectmanager

+32 478 64 33 02

bart@tm-technics.be

 

Jean-Paul Degeling - werkplaatsverantwoordelijke

+32 11 81 40 18

jean-paul@tm-technics.be

Marc Bernard - Projectmanager

+32 472 27 53 02

marc@tm-technics.be

  • Facebook Classic

Uw gegevens zijn verzonden!